DPJC
x
Naršydami Jūs sutinkate su privatumo politika (peržiūrėti). Gerai
 

 
  Navigacija
   
Naujienos
   
Apie mus
   
Paslaugos
   
Parama
   
Savanorystė
   
Kontaktai
   
  Parama


Kiti paramos būdai

 
Kalendorius


<   
Spalis 2021
  >
P A T K P Š S
    
1
2
3
4
5
6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 
1,2 %

Dabar pats tinkamiausias laikas skirti 1,2 proc. gyventojų pajamų mokestį!

Plačiau >>>

Tavo ir mano rankomis kuriama ateitis...                                                  Kad DPJC saulutė šviestų ryškiau, jai reikalinga tavo, tavo tėvų, draugų 1,2 proc. parama :)
   

     
Pradžia > Naujienos

Naujienos 
DArbuotojų ir savanorių išvyka "Sudargas-Gelgaudiškė"

Pavasariui įsibėgėjus, 2021-05-28 DPJC darbuotojai ir savanoriai buvo išvykoje, kurios metu pažino dar neatrastus Lietuvos kampelius.

 

 


Plačiau >>>

Su šventomis Kalėdomis!

Gruodžio mėn., 2020 m.

"Atlikę visa, ko reikalavo Viešpaties Įstatymas, jie sugrįžo į Galilėją, į savo miestą Nazaretą" (Lk 2, 39)

Brangūs broliai ir seserys Kristuje,

Su šventomis Kalėdomis!

 


Plačiau >>>

Neįprasta 7 – oji mokinių mokslinė konferencija „Tolerantiška mokykla - saugi visuomenė“

Klaipėdos universiteto SHMF Pedagogikos katedros Tolerancijos ugdymo tyrimų laboratorija ir partneriai – Klaipėdos m. savivaldybės administracijos vaiko gerovės komisijabei LPF Dvasinės pagalbos jaunimui centras (toliau DPJC) – š. m. lapkričio 20 d. organizavo tęstinę 7-ąją mokinių mokslinę konferenciją“.

 

 

 

 

 


Plačiau >>>

WHAT!? Kas čia? Mes gyvi!?!
WHAT!? Kas čia? Mes gyvi!?!
Norint pažinti kitą pirmiausia reikia pažinti save. O dabar, matyt, tam pats palankiausias laikas.

 

 


Plačiau >>>

Istorija apie auksinę žuvelę

2020-12-07 DPJC savanoriai ir darbuotojai dalyvavo mokymuose, už kuriuos esame labai dėkingi!Plačiau >>>

su Tarptautine savanoriu diena mieli savanoriai!

Plačiau >>>

Savanorių mokymai

2020 m. rugsėjo 19 dieną įvyko ilgai laukti Savanorių mokymai Smiltynėje, kuriuose dalyvavo visų DPJC programų savanoriai ir darbuotojai! Saulėtą šeštadienio rytą sutikome Naujojoje perkėloje ir dalydamiesi savaitės įspūdžiais persikėlėme keltu į Smiltynę.

 


Plačiau >>>

Piligriminis žygis dviračiais Klaipėda-Kartena-Plateliai-Plungė-Klaipėda

2020-06-24 - 27

Pirmoji diena – pilna jėgų, geros nuotaikos, optimizmo bei nežinomybės. Gavę palaiminimą kelionei, po Šv. Mišių išjudėjome į daug žadantį, iššūkių kupiną kelią. Vos išvykus supratome, jog kelias ilgas, kupinas vingių, pakalnių ir kalnų bei kaitrios saulės. Įveikę kelią iki Gargždų, pasigrožėję Kalniškės piliakalnio kraštovaizdžiu, pasiekėme „Lakštingalų slėnį“.


Plačiau >>>

PAAUGLIŲ KLUBAS

Plačiau >>>

Paauglių klubas įpusėjo!

Susitikome jau 5 kartus, kuriuose linksmai praleidome savo laiką!

 O buvo visko...

 

 

Ir rimtai pakalbėjome, ir papramogavome, ir virtuvėje padirbėjom, o svarbiausia, jog labai susidraugavome ir pasijutome komanda!!!


Plačiau >>>

Startuoja Vaikų klubas!

2020 m. vasario 10 d. 17 val. prasideda nauja vaikų grupė - „Vaikų klubas“ (vykdant projektą Kompleksinės paslaugos šeimai Klaipėdos mieste), Darželio g. 11, Klaipėda (Dvasinės pagalbos jaunimui centre).


Plačiau >>>

Su Naujais!

Hey hey hey!

Štai pagaliau ir atbildėjo Naujieji 2020 - ieji!!

Sniego gniūžtės savanoriai iš visos širdies jums nori palinkėti, jog šis naujasis dešimtmetis būtų kupinas nepatirtų potyrių, laimės, šilumos, meilės ir svarbiausia - nesibaigiančio juoko bei šypsenų! Taip pat linkime nebijoti išbandyti tai, ko širdis geidžia, tobulėti ir peržengti savo komforto zoną!

Lai šie metai būna pilni gerų, smagiai nusiteikusių draugų ir atneša daug įsimintinų akimirkų! Su Naujaisiais!


Plačiau >>>

Alumni

Hey!
Šeštadienį, 2019-12-28 įvyko susitikimas su alumni( buvusiais) savanoriais. Per jį kartu atsinešėme pilna prisiminimų, nuotraukų bei pasakojimų apie savo savanoriavimo laikus, iš kurių mes visi kartu pasijuokėme!

 


Plačiau >>>

Vaikų dienos centro šv. Kalėdos

Dalinamės šventinėmis akimirkomis!

Artėjant Šv. Kalėdoms mūsų Vaikų dienos centro "Sraigė" vaikai buvo nustebinti nuostabiomis dovanomis, apdovanoti teigiamomis emocijomis, nepakartojamais įspūdžiais. 

 


Plačiau >>>

Mano kinas

2019 metų spalio ir lapkričio mėnesiais DPJC programos VDC "Sraigė" vaikai lankėsi Všį "Natrix natrix" vykdomo projekto "Mano kinas" užsiėmimuose, kuriuose per trumpametražių filmų kūrimą, atkreipė dėmesį į emocijų įvairovę, išmoko jas atpažinti bei surasti būdus, kaip jas reikšti. Dėkojame režisieriui Arūnui bei psichologei Kristinai už nuostabias ir turiningas popietes.


Plačiau >>>

DPJC atstovės lankėsi Lietuvos aukštosios jūreivystės mokyklos studentų atstovybėje

2019 m. ugsėjo 26 d. Dvasinės pagalbos jaunimui centro (toliau - DPJC) atstovės dalyvavo Lietuvos aukštosis jūreivystės mokyklos (LAJM) Studentų atstovybės surengtame labdaros renginyje "Nelik alkanas", kuriame surinkta parama buvo skirta DPJC.

 


Plačiau >>>

O buvo vaikų klubelis...

O buvo klubelis, o buvo veiklų ir jau laukiam naujų susitikimų. Rudenį pasitikome aktyviai, nei lietus išgąsdino, nei greitai ateinantis vakaras, juk kai esi tarp draugų, laikas pralekia nenusakomu greičiu. Kvepėjo mūsų vakarai kakava, keksiukais, savo gamintu muilu.


Plačiau >>>

Šeimų savaitgalio stovykla

Norime pasidžiaugti ir pasidalinti su jumis akimirkomis iš dar vienos savaitgalio šeimų stovyklos, vykusios 2019-09-27 - 29, finansuojamos ES lėšomis pagal projektą „Kompleksinės paslaugos šeimai Klaipėdos mieste“.

 


Plačiau >>>

Spalio mėnesį startuoja nauja vaikų grupė - „Vaikų klubas“

Vaikų klubas kviečia vėsius ir lietingus rudens vakarus praleisti kartu. 2019 m. spalio 21 d. 17 val. prasideda nauja vaikų grupė - „Vaikų klubas“ (vykdant projektą "Kompleksinės paslaugos šeimai Klaipėdos mieste"). Užsiėmimai vyks Darželio g. 11, Klaipėda (LPF Dvasinės pagalbos jaunimui centre).


Plačiau >>>

Mokymai tėvams, auginantiems skirtingo amžiaus vaikus

Tai visus 2019/2020 mokslo metus vykstantys tėvystės įgūdžių kursai.

Susitikimuose aptariame auklėjimo abėcėlę-„auklėjimo neurologiją“. Aiškinamės, kaip auklėjimas ugdo vaiko savireguliaciją smegenų lygmenyje.


Plačiau >>>

Individualios psichologo konsultacijos

Klaipėdos mieste, vykdant projektą Kompleksinės paslaugos šeimai Klaipėdos mieste, teikiamos NEMOKAMOS psichologo konsultacijos suaugusiems asmenims, kurie šiuo gyvenimo etapu patiria
sunkumų įvairiose gyvenimo srityse.

 


Plačiau >>>

Paramos ir savipagalbos grupė

Renkama savitarpio paramos ir savipagalbos grupė asmenims, išgyvenantiems sunkumus tarpasmeniniuose santykiuose. Šioje grupėje yra laukiami asmenys, kurių santykiai su partneriu/-e, tėvais, broliais, seserimis, vaikais, ar kitais asmenimis kelia tam tikrus iššūkius, nevilties, pykčio ar kitus jausmus.


Plačiau >>>

Mokymai "Darbo ir šeimos vaidmenų derinimas"

Kviečiame į savitarpio paramos, saviglobos ir mokymų grupę "Darbo ir šeimos vaidmenų derinimas". Užsiėmimai skirti savęs, kaip vyro/moters, tėvo/ mamos ir darbuotojo/specialisto pažinimui ir kt. vaidmenų pažinimui.

 


Plačiau >>>

Projektas "Kompleksinės paslaugos šeimoms Klaipėdos mieste"
Liepos mėnesį projekto paslaugomis  asmenys pasinaudojo  396 kartus (154 nauji, prisijungę tik liepą, asmenys).
 
 

Plačiau >>>

Projektas "Kompleksinės paslaugos šeimoms Klaipėdos mieste"

2019 m. birželio mėnesį projekto "Kompleksinės paslaugos šeimai Klaipėdos mieste" paslaugomis asmenys pasinaudojo 389 kartus (94 nauji, prisijungę tik birželį, asmenys).

 


Plačiau >>>

Šeimų savaitgalio stovykla

2019 m. liepos 19-21 dienomis įvyko dar viena Šeimų savaitgalio stovykla. Dalyvius lepino puikus oras, baseinas ir nuostabios Jaunimo sodybos šeimininkės.

 


Plačiau >>>

Vaikų vasaros stovykla "Pilnos rieškutės žemuogių 8"

2019-07-15 - 19 praūžo, ko gero, laukiamiausias metų įvykis - vaikų dienos centro stovykla. Kasmet vos pasibaigus pastarajai, vaikai ima laukti sekančios stovyklos. O kodėl?

 


Plačiau >>>

Šeimų šventė

Norime pasidalinti akimirkomis iš šeimų šventės, kurį vyko 2019-07-04.

Vieną saulėtą vasaros dieną būrys linksmai nusiteikusios kompanijos leidosi į baidarių žygį. Plaukti lengva nebuvo, teko išlipus pasistumti ir pačiam, ir draugui padėti. Visgi, žygio metu jautės


Plačiau >>>

Projektas "Kompleksinės paslaugos šeimoms Klaipėdos mieste"
2019 m. gegužės mėnesį projekto "Kompleksinės paslaugos šeimai Klaipėdos mieste" paslaugomis asmenys pasinaudojo 496 kartus (119 naujų, prisijungusių tik gegužę, asmenų).
 
 

Plačiau >>>

Svečiuose Kanados lietuviai

Saulėtą 2019-05-22 trečiadienio rytą DPJC kolektyvas sulaukė svečių iš tolimosios Kanados. Mus aplankė, prelato Edmundo Putrimo lydima, Kanados lietuvių turistų grupė (kai kurie jų vis dar kalba lietuviškai).

 


Plačiau >>>

Vaikų klubo įspūdžiai

Pralėkė, prašuoliavo dar vienas vaikų klubas. Ko tik mes nenuveikėme kol buvome kartu.


Plačiau >>>

Startuoja nauja Vaikų grupė
Birželio 3 d. 17 val. prasideda nauja vaikų grupė - Vaikų klubas Darželio g. 11, Klaipėda (Dvasinės pagalbos jaunimui centre).
 
Čia megsime naujas pažintis, kursime draugystes, žaisime, mokysimės klausytis ir išgirsti. Dalinsimės mintimis, kursime tarpusavio ryšį. Gaminsimės suvenyrus, ragausime savo gamintą pyragą, pasivaikščiosime po Klaipėdą. Netrūks geros nuotaikos ir skanios kakavos.

Plačiau >>>

Projektas "Kompleksinės paslaugos šeimoms Klaipėdos mieste"
Balandžio mėnesį projekto paslaugomis  asmenys pasinaudojo  437 kartus (95 nauji, prisijungę tik balandį, asmenys).
 

 


Plačiau >>>

Projektas "Kompleksinės paslaugos šeimoms Klaipėdos mieste"

2019 m. kovo mėnesį projekto "Kompleksinės paslaugos šeimoms" paslaugomis asmenys pasinaudojo 408 kartus ( 89 nauji, prisijungę tik kovą, asmenys).

 


Plačiau >>>

Projektas "Kompleksinės paslaugos šeimoms Klaipėdos mieste"
2019 m. vasario mėnesį projekto "Kompleksinės paslaugos šeimoms Klaipėdos mieste" paslaugomis  asmenys pasinaudojo  388 kartus (99 nauji, prisijungę tik vasarį, asmenys).
 

 


Plačiau >>>

Startuoja nauja vaikų grupė - „Vaikų klubas“

2019 m. balandžio 23 d. 17.00 val. startuoja nauja vaikų grupė - „Vaikų klubas“, Darželio g. 11, Klaipėda (Dvasinės pagalbos jaunimui centre).

Kviečiu tėvelius registruoti 7-11 metų vaikus į užsiėmimus.

 


Plačiau >>>

Paskutinė grupė šį pavasarį!

Paauglių klubas kviečia prisijungti naujus narius nuo 2019 m. balandžio 2 d. 17.00 val.

Amžius nuo 12 m.

 


Plačiau >>>

Pavasarinė Maisto banko akcija

Labai džiaugiamės, kad 2019 m. kovo 22-23 dienomis DPJC bendruomenė (savanoriai, darbuotojai, vaikai) savo jėgas sutelkė Maisto banko akcijoje. Tariame nuoširdų ačiū Jiems!


Plačiau >>>

DPJC 24-asis gimtadienis

Sveikinimai, šypsenos, prisiminimų dalijimasis, skanėstai, šurmulys - taip galime apibūdinti šių metų DPJC gimtadienį, kuris vyko 2019-03-19, šv. Brunono Kverfurtiečio parapijos namuose.


Plačiau >>>

Forumas "Bendrystė"

DPJC nuolat rūpinasi šeimų gerovės užtikrinimu, todėl 2019-02-28 dalyvavome gražiame ir svarbiame renginyje, kuris vyko Klaipėdos Prano Mašioto progimnazijoje. Tikimės sėkmingo bendradarbiavimo su visomis organizacijomis ateityje.


Plačiau >>>

Nemokama edukacinių-pažintinių renginių savaitė šeimoms Klaipėdos mieste

2019 m. vasario 18-24 dienomis vyko edukacinių-pažintinių renginių savaitė šeimoms. Šias veiklas organizuojame ne pirmą kartą, todėl sulaukiame vis didesnio klaipėdiečių susidomėjimo.

 


Plačiau >>>

Visuotinis DPJC susirinkimas

2019 m. sausio 24 d. DPJC vyko visuotinis susirinkimas, kuriame aptarti 2018 m. nuveikti darbai programose. Pasidalinta iškilusiais iššūkiais, aptarti planai ir prioritetiniai darbai 2019 m.

 


Plačiau >>>

DPJC STUDIJŲ REGATOJE 2019

Nespėjame dalintis, kiek gerų naujenų prikaupiame.

Šį kartą trumpai apie mūsų dalyvavimą renginyje "Studijų regata 2019", kuriame mūsų centriukas viešino savanorystę ir atstovavo šūkį "Savanorystė "veža".

 


Plačiau >>>

Popiežiaus vizitas Lietuvoje

2018 m. Lietuvos katalikai atsimins ilgai, nes rugsėjo 22-23 d. Lietuvoje lankėsi popiežius Pranciškus. Į susitikimą su juo Vilniuje ir Kaune keliavo žmonės ne tik iš Lietuvos, bet ir iš kaimyninių šalių. Jo laukė tiek jaunimas, tiek vyresni žmonės. Visi norėjo pamatyti, pamojuoti, paklausyti jo šiltų žodžių, būti bendrystėje su visa Lietuva.

 


Plačiau >>>

Savanorių mokymai Nidoje

LPF Dvasinės pagalbos jaunimui centre savanoriauja žingeidūs, aktyvūs ir daug laiko puikiems darbams skiriantys žmonės. Didinat jų motyvaciją veiklai, stengiamasi pakviesti į įvairius mokymus, kurie gerintų savęs ir kitų pažinimą, skatintų ilgalaikę savanorystę.

 


Plačiau >>>

Vaikų dienos centras "Sraigė"

2018 m. DPJC Vaikų dienos centro vaikams buvo aktyvūs ir  įsimintini: keliavo, stovyklavo, pramogavo, mokėsi, augo (visomis prasmėmis).


Plačiau >>>

Projekto dalyviai pasidalijo įspūdžiais: terapija pakeitė gyvenimą

Antrus metus skaičiuojantis projektas "Kompleksinės paslaugos šeimai Klaipėdos mieste" neliko neįvertintas tiek jaunesnio, tiek vyresnio amžiaus klaipėdiečių. Visoms uostamiesčio šeimoms skirtos nemokamos, įvairaus pobūdžio paslaugos ir veiklos – nuo psichologinių konsultacijų, dailės terapijos iki poilsinių stovyklų – sulaukė išskirtinio susidomėjimo ir šiltų dalyvių atsiliepimų.
Plačiau >>>

Dieninė šeimų savaitglio stovykla (KPŠ) SG savaitgalinė stovykla Gedminų progimnazijoje

Plačiau >>>

Prisijungiame prie tarptautinio ERASMUS+ projekto OFF-BOOK

Kas yra OFF-BOOK?
Trumpai — partneriai iš Italijos, Rumunijos ir Lietuvos kuria meninių ir teatrinių metodų gidą mokytojams ir kuratoriams. Siekiama, kad vadovaujantis pateikta medžiaga būtų galima vykdyti praktines dirbtuves bet kokiame pasaulio kampelyje.

 


Plačiau >>>

OFF-Book Project

The OFF-Book project is funded by the European Commission through the the Lithuanian National Agency for the Erasmus+ Programme with the aims to promote school inclusiveness and the mutual understanding among different cultures and to contribute to the prevention of early school leaving.


Plačiau >>>

Ateik Ateik su Big Brothers Big Sisters!

Ruduo, naujas metų laikas, kažko pabaiga ir kažko pradžia. Rekomenduojama patirti kažką naujo. Kaip manai ar Tavo dienovarkėje yra laiko būti draugu su tuo žmogum, kuriam labiausiai jo trūksta?

Ateik 2018-09-03 pirmadienį vakare 19 val., Vėtros g. 8, Melnragė, susipažinsim gal kažką sugalvosim!

Tavo dienotvarkėje yra vietos būti draugu!

 


Plačiau >>>

Savitarpio paramos ir savipagalbos grupė

Renkama nauja savitarpio paramos ir savipagalbos grupė suaugusiems Klaipėdoje, norintiems geriau pažinti ir suprasti save, susigaudyti savo mintyse ir jausmuose bei skirti laiko sau.

Dalyvavimas grupėje yra nemokamas.


Plačiau >>>

Savitarpio paramos ir savipagalbos grupė

Renkama nauja savitarpio paramos ir savipagalbos grupė asmenims, išgyvenantiems sunkumus tarpasmeniniuose santykiuose. Grupėje laukiami asmenys, kurių santykis su sutuoktiniu, partneriu, tėvais, vaikais ar kitais asmenimis yra keliantis iššūkius, nežinomybę, pyktį bei kitus jausmus.

 


Plačiau >>>

1501 dalyvis nuo 2017 liepos 1 d. pasinaudojo viena ar daugiau projekto “Kompleksinės paslaugos šeimai Klaipėdos mieste” paslaugų

Projekte paslaugas Klaipėdos miesto šeimoms teikia daugiau nei 25 specialistai.

 


Plačiau >>>

Projektas „Kompleksinės paslaugos šeimai Klaipėdos mieste“ skaičiuoja pirmuosius veiklos metus

            
Nuo 2017 m. liepos 1 d. Klaipėdos miesto savivaldybės administracija kartu su projekto partneriais pradėjo vykdyti iš ES struktūrinių fondų lėšų bendrai finansuojamą projektą „Kompleksinės paslaugos šeimai Klaipėdos mieste“. Pirmą kartą dėmesys  buvo skiriamas kiekvienai šeimai neišskiriant jokių grupių. Šeimos rinkosi iš daugiau nei 20 skirtingų nemokamų paslaugų.

 


Plačiau >>>

Mokinių konferencija "Startas savanorystei - mokinys savanoriškoje veikloje"

2018 m. balandžio 18 d.  konferencijoje  „Startas savanorystei - mokinys savanoriškoje veikloje“jauni žmonės dalinosi savanoriško darbo patirtimi, savanorystėje  kylančiais iššūkiais ir atradimais. 


Plačiau >>>

Mokinių konferencija įvyko!

Klaipėdos universiteto HUMF fakulteto ir partnerių organizuota penktoji moksleivių praktinė mokslinė konferencija „Tolerantiška mokykla - saugi visuomenė“ 2018 m. balandžio 12 d. sukvietė gausų dalyvių būrį.

 


Plačiau >>>

Konferencija "Startas savanorystei - mokinys savanoriškoje veikloje"

Kviečiame 2018-04-18 į konferenciją "Startas savanorystei - mokinys savanoriškoje veikloje", Klaipėdos "Versmės" progimnazija (I. Simonaitytės g. 2).

Registracija vyksta iki 2018 m. balandžio 11 d., tel. 8 675 10235.

 


Plačiau >>>

23-ias DPJC gimtadienis

2018 m. kovo 19 d. DPJC darbuotojai ir programų savanoriai pažymėjo šią sukaktį švęsdami šv. Mišias kartu su šv. Brunono Kverfurtiečio parapijiečiais.


Plačiau >>>

Nacionaliniai mokymai

2017 m. gruodžio 1 d. vyko Klaipėdos universiteto vykdomo „Erasmus+“ programos (KA2) Strateginės partnerystės tarptautinio projekto „I have rights“ (Nr.2015-1-IT02-KA201-015133) nacionaliniai mokymai „Tarpkultūrinis ugdymas: iššūkiai ir galimybės“ Lietuvos mokytojams iš Alytaus, Alytaus r. Daugų, Prienų r. Balbieriškio, Kauno, Panevėžio, Vilniaus, Druskininkų, Varėnos, Raseinių r. Ariogalos, Šiaulių r. Kužių, Klaipėdos r. Gargždų, Lapių, Klaipėdos mokyklų. Į mokymus atvyko dalyviai iš visos Lietuvos, nes daugėjant mokinių iš kultūriškai skirtingų šeimų tarpkultūrinis ugdymas tampa vis aktualesnis ugdymo įstaigoms.

 


Plačiau >>>

Šeimų stovykla

2017 m. spalio 27-29 d. startavome su pirmąją projekto „Kompleksinės paslaugos šeimoms Klaipėdos mieste“ išvykstamąja stovykla. Su jauduliu, nekantrumu bei didžiuliu entuziazmu laukėme išvykos. Ir tikrai vertėjo! 


Plačiau >>>

Projektas "I Have Rights"

I Have Rights - projektas, finansuojamas  Europos komisijos ir Prancūzijos nacionalinės Erasmus + programos agentūros, kurio tikslas suteikti vidurinių mokyklų mokytojams įgūdžių, susijusių su daugiakultūrėmis klasėmis, įgyti tarpkultūrinės kompetencijos, pagrįstos žmogaus teisių ir nediskriminavimo vertybių supratimu.

 


Plačiau >>>

MOKOMĖS ATEIČIAI

Pabėgėliai, emigrantai, Afrika, Azija – žodžiai ir pavadinimai, girdėti, tačiau lietuviui atrodo tolimi, nepažįstami... Žmonės, atsidūrę svečioje šalyje dėl įvairių negandų, atsinešę kitokią kultūrą, vertybių sistemą, gyvenimo sampratą.Plačiau >>>

MOKYMAI "SĄMONINGA TĖVYSTĖ"

Kviečiame tėvus, siekiančius geriau suprasti emocinius vaikų poreikius ir sėkmingai į juos atsiliepti. Praktinių užsiėmimų metu mokysimės aktyviai klausytis, motyvuoti veiklai ir padrąsinti, išsakyti kritiką. Sąmoningos tėvystės grupė skirta tėvams, norintiems kurti artimą, šiltą ir ugdantį ryšį su savo vaiku ar paaugliu.


Plačiau >>>

TERAPINĖ GRUPĖ SUAUGUSIEMS

Renkama nauja asmeninio augimo bei savęs pažinimo terapinė grupė suaugusiems Klaipėdoje. Grupė skirta asmenims, norintiems skirti laiko sau, geriau suprasti save bei kitus, susigaudyti savo mintyse ir jausmuose bei išreikšti save kūrybiškai. Dalyvavimas grupėje yra nemokamas.


Plačiau >>>

Mokymai "Vaikų elgesio formavimo principai"

Renkama nauja grupė mokymams Vaikų elgesio formavimo principai. Kviečiame prisijungti, mokymų metu kalbėsime įvairiomis temomis apie vaikų auklėjimą, kaip valdyti vaikų pyktį, kaip atpažinti gabius vaikus ir kitomis svarbiomistemomis auginant vaikus. Reikalinga išankstinė registracija. Vietų skaičius ribotas.


Plačiau >>>

Šeimų pašnekesiai

Šaltėjant orams neretai pritrūksta idėjų, kaip įdomiai ir prasmingai leisti laiką kartu su visa šeima, todėl kviečiu prisijungti prie šeimų klubo,kuriame kartu bendrausime, džiaugsimės ir kursime. Registruokis jau dabar.


Plačiau >>>

Dieninė šeimų stovykla „Klaipėda – šeimų sostinė“

Stovyklauti galima ne tik vasarą, bet ir rudenį! DPJC š. m. rugsėjo 18-24 d. Klaipėdos m. šeimas sukvietė į aktyvią dieninę stovyklą – “Klaipėda – šeimų sostinė“. Stovykloje dalyvavo virš 20 įvairaus amžiaus miestiečių.

 


Plačiau >>>

Laimingi tėvai - laimingi vaikai

Kviečiame dalyvauti nemokamuose mokymuose „Laimingi tėvai-laimingi vaikai“, kurių metu bus kalbama apie šeimos modelius, jų įtaką vaiko gyvenime, aptarsime konstruktyvius problemų sprendimo būdus šeimoje, gilinsimės į bendravimo, bendradarbiavimo svarbą kuriant artimus, padrąsinančius šeimos narių santykius. Kviečiu registruotis. Vietų skaičius ribotas.


Plačiau >>>

Poroms auginančioms skirtingo amžiaus vaikus
Vaikų santykiai yra labai nepastovūs. Skirtingais savo gyvenimo etapais broliai irseserys suartėja arba nutolsta. Mes, tėvai, niekaip nepasieksime,kad vaikų bendravimas nuolat būtų šiltas ir kupinas savitarpio meilės.Tačiau, jei elgsimės geranoriškai ir pasistengsime, galime padaryti viena -pašalinti įprastines  kliūtis kelyje į harmoningus vaikų santykius,kad kai mūsų vaikai bus nusiteikę bendrauti vienas su kitu, šis kelias būtų laisvas... 
 
Projektas "Kompleksinės paslaugos šeimai Klaipėdos mieste"
Finansuojamas iš ES struktūrinių fondo lėšų

Plačiau >>>

Savaitgalinė šeimų stovykla "Klaipėda - šeimų sostinė"

Klaipėdiečiai nepraleiskite progos sudalyvauti NEMOKAMOJE šeimų savaitgalio stovykloje,kurios metu, daug žaisime, bendrausime, linksmai leisime laiką kartu kaimo irturizmo sodyboje "Gribžė", ilgai negalvok, nes vietų skaičius ribotas.

Registruokite visą savo šeimą.


Plačiau >>>

Savitarpio paramos ir savipagalbos grupė suaugusiems

Santykiuose atsakomybę už jų augimą dalinasi du žmonės. Santykių pradžioje jų vystymasis gali būti kupinas atradimų bei pažinimo. Tačiau santykių raida paprastai neišvengia sunkumų. Savitarpio parama grupėje gali būti vienas kelių, padėsiančių sau lengviau atsakyti į keliamus klausimus apie santykius užklupusias bėdas, o grupės narių palaikymas - išbūti sunkioje akimirkoje.


Plačiau >>>

Klaipėda - šeimų sostinė

Kviečiame dalyvauti dieninėje šeimų stovykloje. Vietų skaičius ribotas.


Plačiau >>>

Nemokama psichologinė pagalba vaikams ir suaugusiems Klaipėdos mieste!

Pasidalinkite žinia su tais, kuriems psichologo konsultacijos šiuo gyvenimo etapu gali būti ypatingai svarbios. Galimybė būti išklausytam, suprastam, galimybė atsiverti ir pasikalbėti - tai pirminis kelias į pagalbą sau sunkiu metu.


Plačiau >>>

Asmeninio augimo ir savęs pažinimo grupė

Renkama nauja asmeninio augimo bei savęs pažinimo terapinė grupė suaugusiems Klaipėdoje. Grupė skirta asmenims, norintiems skirti laiko sau, geriau suprasti save bei kitus, susigaudyti savo mintyse ir jausmuose bei išreikšti save kūrybiškai. Dalyvavimas grupėje yra nemokamas.


Plačiau >>>

Kaip išgyventi netektį...

Artimo mirtis... Sunkiausias praradimas...Sudėtingiausia gyvenimo krize... Atrodo nerealu kada nors su tuo  susitaikyti...priimti kaip faktą... Ar tai išvis įmanoma?...

Priėmimas – kiekvienam labai  subjektyvus kelias. Ir ilgas procesas. Per-kaina-vim-as. Kai iš naujo vertinam savo gyvenimo įsitikinimus, vertybes, vaidmenis, santykius, savo  privalumus ir apribojimus... pasirinkimus...

 


Plačiau >>>

Kvietimas

Kviečiu dalyvauti nemokamose sąmoningos tėvystės mokymuose apie tėvystės stilius, santykius šeimose, atleidimą, dėmesio svarbą ir kitas Jums aktualias temas. Dalinkimės su visais, kuriems tai aktualu ir naudinga. Vietų skaičius ribotas.


Plačiau >>>

STARTUOJA PROJEKTAS „KOMPLEKSINĖS PASLAUGOS ŠEIMAI KLAIPĖDOS MIESTE“

Nuo š. m. liepos 1 d. Klaipėdos miesto savivaldybės administracija kartu su projekto partneriais pradeda vykdyti iš ES struktūrinių fondų lėšų bendrai finansuojamą projektą „Kompleksinės paslaugos šeimai Klaipėdos mieste“. Projekto tikslas – sudaryti sąlygas Klaipėdos miesto šeimoms gauti kompleksiškai teikiamas paslaugas, užtikrinant paslaugų prieinamumą kuo arčiau šeimos gyvenamosios vietos, skatinant šeimą įveikti įvairias iškilusias krizes (skyrybos, problemos vaikų auklėjime, netektis, negalia, šeimos ir darbo įsipareigojimų derinimas, smurtas šeimoje ir kt.).

 

Plačiau >>>

Keliavome, kad Tiesa padarytų mus laisvus

Praėjo nemažai laiko, bet mes vis dar gyvename kelionės prisiminimais ir norime pasidalinti su jumis. 2017 m. birželio 19-23 d. vyko žygis dviračiais Klaipėda – Vilnius į Lietuvos jaunimo dienas „Tiesa padarys Jus laisvus“.  Žygyje dalyvavo jaunimas iš DPJC, LPF „Dienvidis“, ekologinio klubo „Žalioji žemė“, Klaipėdos turizmo mokyklos, „Vėtrungės“ gimnazijos. Jauniausiam žygio dalyviui vos 14 metų! Per penkias dienas įveikta 400 km. 

 


Plačiau >>>

VDC vaikų vasaros stovykla "Pilnos rieškutės žemuogių 6"

2017-07-01 - 05 vaikų vasaros stovykla „Pilnos rieškutės žemuogių“ vyko kaimo turizmo sodyboje „Gribžė“. Tokio pobūdžio stovykla organizuojama šeštą kartą. Stovykloje dalyvavo 25 vaikai. Savanoriavo 3 savanoriai, iš kurių 2 atvykę iš Argentinos. Bendravimas su svečiais padėjo stiprinti anglų k. žinias, išmokti keletą ispaniškų žodžių.Plačiau >>>

Mums reikia tavęs, išdrįsk padėti kitam!

Kauno kolegijos socialinės pedagogikos studijų programos trečio kurso studentė Alina Glybina kovo – gegužės mėnesiais vykdė projektą „Mums reikia tavęs, išdrįsk padėti kitam“ Dvasinės pagalbos jaunimui centre (toliau – DPJC). Projekto tikslas – mokyti bei skatinti jaunimą savanoriauti, formuoti teigiamas nuostatas į savanorystės veiklą. Projekto veiklose dalyvavo ir savanoriavo DPJC programos „Vaikų dienos centro „Sraigė“‘ keturi vaikai nuo 13 iki 17 metų.


Plačiau >>>

VDC pavasarinė šeimų stovykla

Vaikų dienos centro vaikai, tėveliai, savanoriai ir darbuotojai Šv. Velykas šiais metais sutiko anksčiau. Antrus metus tęsiame tradiciją šią šventę paminėdami pavasarinėje šeimų stovykloje (2017-04-12 - 13). 


Plačiau >>>

Sniego gniūžtės stovykla 2017-03-31 - 2017-04-02

Eina sau koks buvo nuostabus savaitgalis Klaipėdos Ąžuolyno gimnazijoje (2017-03-31 - 2017-04-02)! Žaidėm, šokom, vaidinom, sportavom, žiūrėjom video, klausėmės prevencinių seminarų ir dar daug visko. Pažvelk į nuotraukas kaip faina būti tarp 132 nuostabių žmonių.

 


Plačiau >>>

Priešvelykinė „Maisto banko“ akcija

Š. m. balandžio 7-8 d. visoje Lietuvoje vyko „Maisto banko“ akcija, kurios metu pirkėjai pademonstravo naujas dosnumo aukštumas. Dvi dienas maisto aukoję geradariai „Maisto banko“ akcijos savanoriams perdavė 360 tūkst. vnt. įvairių ilgai negendančių maisto produktų.

 


Plačiau >>>

DPJC DVIDEŠIMT DU!

2017 m. kovo 20 d. Dvasinės pagalbos jaunimui centras šventė savo 22 – ajį gimtadienį. Kaip ir kasmet visi susirinkome į šv. Mišias Šv. Brunono Kverfurtiečio koplyčioje.


Plačiau >>>

Tarptautinė savanorių diena kitaip

LFP Dvasinės pagalbos jaunimui centrui viena iš svarbiausių dienų metuose – gruodžio 5-oji, nes šią dieną minime Tarptautinę savanorių diena (toliau – TSD). Visi puikiai žinote, kad DPJC veikla neįsivaizduojama be savanorių. Tad šią dieną norisi padėkoti jiems už laiką, kurį skiria savanoriškai veiklai.

 


Plačiau >>>

Advento popietė

Lapkričio 25 d. DPJC kartu su savanoriais prelatas Edmundas Putrimas – DPJC steigėjas – ir
br. Jaroslaw Rekwardt OFMC susikaupimo vakare "Pasitikime Adventą" patyrė daug nuoširdumo ir gėrio.


Plačiau >>>

Programos UVAV savanoriai Versmės progimnazijoje

Klaipėdos "Versmės" progimnazijoje tėvų klubas tik kuriasi. Jo iniciatorės – mokyklos socialinė pedagogė Lijana Juodžbalytė Stungevičienė ir psichologė Gintarė Vaitiekutė. Į klubo įkurtuves buvome pakvieti mes - programos "Už vaikus atsakingi visi" savanoriai.

 


Plačiau >>>

SG visuotiniame LKJBS "Žingsnis" suvažiavime

2016 m. lapkričio 11 d., "Sniego gniūžtė" (toliau - SG) skyrių atstovai sugūžėjo į Kauno savivaldybę, kur vyko LKJBS "Žingsnis" Visuotinis suvažiavimas. Klaipėdos SG atstovavo Žilvinas, Vilius ir Gintarė.

 


Plačiau >>>

Išvyka į Vichy parką

2016-09-24 DPJC programos: "Vaikų dienos centras", "Big Brothers Big Sisters" ir "Sniego gniūžtė" savanoriai vyko į Vichy vandens parką. Juokas, geri įspūdžiai ir vanduo liejosi per kraštus.

 


Plačiau >>>

Sėkmingai užbaigtas Klaipėdos Vaikų dienos centrų projektas

http://www.15min.lt/verslas/naujiena/pranesimai/sekmingai-uzbaigtas-kompleksine-pagalba-klaipedos-miesto-socialines-grupes-vaikams-ir-jaunimui-projekto-igyvendinimas-231-703953

 


Plačiau >>>

Žygis baidarėmis 2016-09-03

Na ir dienelė buvo!
Vos prasidėjus rudeniui, DPJC komanda ir draugai susiruošė į žygį baidarėmis maršrutu Aleksandravas – Kartena.


Plačiau >>>

Kryžiaus kelias miesto gatvėmis

Didįjį šv. Velykų penktadienį Dvasinės pagalbos jaunimui centro (DPJC) savanoriai ir vadovai dalyvavo kasmetiniame kyžiaus kelio apmąstyme Klaipėdos miesto gatvėmis. Kryžiaus kelio apmąstyme prisimename Viešpaties kančią, mirtį, be kurių nebūtų garbingo Prisikėlimo.Plačiau >>>

Po pavasarinės Maisto banko akcijos

Savaitgalį visoje Lietuvoje vyko "Maisto banko" akcija, kurioje visada dalyvauja ir DPJC. Akcijos dėka Vaikų dienos centrą lankančių vaikų šeimos bus nudžiugintos šventiniais maisto paketais.


Plačiau >>>

DPJC 21-asis gimtadienis

2016 m. kovo 17-tą dieną Dvasinės pagalbos jaunimui centro (DPJC) darbuotojai bei savanoriai šventė 21-ajį DPJC gimtadienį! 


Plačiau >>>

Project funding opens up more opportunities for children day-care centers

The founders and foster children of port city children day care centers are happy about the results of accelerating Project „Complex support for social group children and youth of Klaipeda“.

 


Plačiau >>>

Projekto lėšomis atveriama dar daugiau galimybių vaikų dienos centrams

Uostamiesčio vaikų dienos centrų steigėjai bei globotiniai džiaugiasi įsibėgėjusio projekto "Kompleksinė pagalba Klaipėdos miesto socialinės grupės vaikams ir jaunimui" rezultatais.

 


Plačiau >>>

SG Joniškyje

2016-01-03, 14:00 val. DPJC "Sniego Gniūžtės" komanda vyko į Joniškį vesti vadovų mokymus.  


Plačiau >>>

2015 m. DPJC jubiliejiniai!

DPJC istorijos apžvalga. VII dalis.

2001 m. Svarbiausi įvykiai:
–DPJC savanoriai pradėjo dalyvauti tarptautiniuose projektuose: „Saulė virš Baltijos jūros“ (Lenkija – Švedija), „Ziarno“ (Lenkija).
–DPJC darbuotojai vedė mokymus IV Pietų Amerikos Lietuvių jaunimo suvažiavime Brazilijoje.
–Įkuriamas Vaikų klubas „Sraigė“ 7-10 metų vaikams iš Žvejybos uosto rajono (2000 – 2004), koordinatorė prof. dr. Ilona Jonutytė Klanienė.
–Pradėta veikla Europos savanorių tarnybos (EST) programoje, koordinatorė Gintarė Krivickaitė.Plačiau >>>

Savanorių nauji metai

        Dažniausiai metus skaičiuojame nuo Naujų metų iki kitų, arba nuo vieno gimtadienio iki kito. Dar yra saujelė žmonių, kurie skaičiuoja laiką tarp Savanorių dienos, kuri kasmet minima gruodžio 5 -ąją. Šiemet vėl jos sulaukėme. Greičiausiai kiekvienas pamąstėm ką nuveikėme per tuos gražius metus, ko galbūt nesuspėjome. Bet  kokiu atveju, Savanorių diena visada džiugi šventė, nes kaip gera vis išgirsti, kad mes esam tokie reikalingi, o jei dar ir naudingi... :)


Plačiau >>>

2015 m. DPJC jubiliejiniai!
2000 m. VI dalis.
 
- Pradedamas tiesioginis darbas su vaikų šeimomis.
- DPJC savo patirtimi dalinasi savanoris iš Škotijos Dunkan Dunlop.
- Telšių vyskupas suteikia erdvesnes patalpas (buvusi laikinoji šv. Juozapo Darbininko bažnyčia).

 


Plačiau >>>

2015 m. DPJC jubiliejiniai! V dalis.
 
 
Po atostogų tęsiame DPJC istorijos apžvalgą. 2000 m. V dalis.
Paminėtas DPJC veiklos 5-metis, kuriame svečiavosi prezidentas V. Adamkus su žmona.
 
Dalinamės savanorių nuoširdžiomis ir mielomis žinutėmis (tekstas originalus, kalba netaisyta):

Plačiau >>>

Tiltas: prieš laikrodžio rodyklę

2015-11-06 vyko stovykla jaunimui "Tiltas: prieš laikrodžio rodyklę" Vilniaus Gedimino technikos universitete. Į ją išskubėjo ir programos "Sniego gniūžtė" savanoriai.


Plačiau >>>

PATYRIMINĖ KELIONĖ BAVARIJON

Tai turtingiausia Vokietijos žemė, kuria pasidžiaugė ir Klaipėdos vaikų dienos centrų darbuotojai. Šių metų spalio 17- 23 d. Miunchene ir jo apylinkėse  aplankyta nemažai įvairios paskirties socialinių centrų. 


Plačiau >>>

Akcija "Maisto bankas"

Šių metų spalio 16-17 dienomis jau dvidešimtąjį kartą Lietuvoje vyko „Maisto banko“ akcija, kurios metu miestų gyventojai buvo kviečiami aukoti maisto nepasiturintiems. Jos metu buvo pasiektas antras geriausias visų laikų „Maisto banko“ akcijos rezultatas – buvo paaukota produktų už 329 tūkst. eurų.Plačiau >>>

Seminaras "Streso ir konfliktų valdymas savanoriškoje veikloje"

2015 m. spalio 9 dieną Klaipėdos Pedagogikos ir psichologijos tarnyboje vyko LPF Dvasinės pagalbos jaunimui centro organizuotas seminaras "Streso ir konfliktų valdymas savanoriškoje veikloje". 


Plačiau >>>

Pažintinė konferencija "Savanoriai savanoriams"

2015 m. spalio 8 dieną Klaipėdos Etnokultūros centro salėje vyko LPF Dvasinės pagalbos jaunimui centro (toliau - DPJC) organizuota pažintinė konferencija "Savanoriai savanoriams". Jos metu įvairių organizacijų atstovai pristatinėjo savo organizacijų veiklą, dalijosi patirtimi ir savanorystės įspūdžiais.

 


Plačiau >>>

Gamta mus gydo

Gyslotis, kietis, kiaulpienė, dilgelė - piktžolės, kurias be gailesčio naikiname sode, tačiau net neįsivaizduojame kokios jos vertingos vaistažolės. Nežinojome ir mes, kol nesusipažinome su žolininke Janina Danieliene.

 


Plačiau >>>

BBBS laukia Tavęs!

Galbūt kada, būdamas vaiku ar paaugliu, svajojai turėti vyresnį draugą, su kuriuo galėtum pasidalinti savo išgyvenimais ir džiaugsmais? Kuris patartų, palaikytų tave, kai to išties trūkdavo?


Plačiau >>>

Aktyvus savanorių gyvenimas

Šiais metais LPF Dvasinės pagalbos jaunimui centro savanoriams ruduo prasidėjo aktyviai ir smagiai - išvyka baidarėmis Minijos upe, Plungės r. 


Plačiau >>>

Vaikų vasaros stovykla "Pilnos rieškutės žemuogių 4"

Kai kurių svajonių išsipildymas trunka vos akimirka, kai kurios užtrunka ilgiau. Štai Vaikų dienos centro vaikų svajonių išsipildymas truko visą savaitę, nes š. m. liepos 27 d. - rugpjūčio 1 d. vyko vaikų vasaros stovykla "Pilnos rieškutės žemuogių 4" Jaunimo sodyboje,  Kėkštų k. Šiais metais stovyklavo 30 vaikų.

 


Plačiau >>>

Paroda "Savanoriai renkasi nepramintus takus"
"Savanoriai renkasi nepramintus takus" - taip vadinasi DPJC 20-mečio fotografijų paroda, kuri jau atidaryta PC Akropolis prie knygyno Pegasas!
 
Kviečiame visus  "pasivaikščioti" takeliais kartu su savanoriais, vaikais ir draugais :)
 

 


Plačiau >>>

CHILDREN’S DAY CENTER OFFERS MORE SERVICES

Last year three children day care centers in Klaipėda launched a joint project to provide more services to children and young people from risk groups.

Project financed by European Economic Area “Composite Services for Risk Group Children and Youth in the City of Klaipėda” involved SSE Family and Child Welfare Center of City of Klaipėda, charity and support foundation “Spiritual Guidance Center for Youth” and charity and support foundation “Dienvidis”.


Plačiau >>>

VAIKŲ DIENOS CENTRUOSE - DAUGIAU PASLAUGŲ

Praėjusiais metais trys Klaipėdos miesto vaikų dienos centrai pradėjo vykdyti bendrą projektą, kuriuo siekia rizikos grupės vaikams ir jaunimui teikti daugiau reikalingų paslaugų. Europos ekonominės erdvės finansuojame projekte "Kompleksinės paslaugos Klaipėdos miesto rizikos grupės vaikams ir jaunimui" dalyvauja BĮ Klaipėdos miesto šeimos ir vaiko gerovės centras, Labdaros ir paramos fondas "Dvasinės pagalbos jaunimui centras" ir Labdaros ir paramos fondo „Dienvidis“ vaikų dienos centras.


Plačiau >>>

Lietuvos jaunimo dienose Alytuje ieškojome lobio:) O ką Tu ten radai? Koks tavo lobis?

Salomėja: Tikėjime patyriau atgaivą, sutikau daug mielų žmonių. Ypač patiko naujų žmonių širdys, atviros, šiltos širdys. Jausti kitų širdis - tai jausti laimę, tad linkiu jaustis laimingiems.
Plačiau >>>

Klaipėdos Vaikų dienos centrai kartu šventė Vaikų gynimo dieną

Birželio 1-ąją dieną visame pasaulyje minima Tarptautinė vaikų gynimo diena. Tradiciškai kiekvienais metais šią šventę mini ir Dvasinės pagalbos jaunimui centro vaikai, savanoriai ir darbuotojai. Džiaugiamės, jog šiais metais Vaikų gynimo dienos šventėje dalyvavo visi Klaipėdos vaikų dienos centrai: Dvasinės pagalbos jaunimui centras, Vaiko ir šeimos gerovės vaikų dienos centras bei vaikų dienos centras „Dienvidis“.


Plačiau >>>

2015 m. DPJC – jubiliejiniai!

Tęsiame trumpą DPJC istorijos apžvalgą. IV dalis.

1999 m.

•    Klaipėdos miesto savivaldybė skyrė patalpas Darželio g. 11, kuriose, rėmėjų dėka, vyko spartūs remonto darbai;
•    Venckų šeima (Kanada) padovanojo sodybą Mažeikių r., Buknaičių k. Ten vyko jaunimo vadovų (73 dalyviai) ir vaikų bei paauglių vasaros stovyklos;
•    Vyko 3 dieninės vaikų vasaros stovyklos P. Mašioto ir Gedminų vid. mokyklose bei DPJC;
•    DPJC aplankė socialiniai partneriai iš Šveicarijos;
•    10 SG savanorių dalyvavo projekte „Savanorystė: išsilaikymo vystymasis“ Lenkijoje. Projekto iniciatoriai – Ekologinis kultūros klubas „Ziarno“;
•    „Jaunimo linija“ priėmė 48 887 skambučius;
•    DPJC veikloje dalyvavo 253 savanoriai, paaukoję savanoriškam darbui virš 25 000 val.

Tais pačiais metais, remontuojant Darželio g. 11 patalpas, savanoriams teko ir jose pabudėti – atsiliepti į skambučius, priimti lankytojus ir kt. Dalinamės jų nuoširdžiomis ir mielomis žinutėmis (tekstas originalus, kalba netaisyta):Plačiau >>>

2015 m. DPJC – jubiliejiniai!

Tęsiame DPJC istorijos apžvalgą. III dalis

1997 m.
-    DPJC atsiranda dar 2 programos:
•    Už vaikus atsakingi visi (1997- dabar), koordinatorė Danguolė Misiukonienė,
•    Sniego gniūžtė (1997- dabar), koordinatorės Ingrida Laureckytė ir Virginija Balsytė.
-    Jaunimo vadovų iniciatyva susikūrė Vaikų globos namų grupė.

1998 m.
-    DPJC veikia 12 programų ir tais metais dirbo 220 savanorių, skyrę 23 052 val. savanoriškai veiklai.
-    Vaikų globos namų auklėtiniams suorganizuota stovykla, po kurios toliau tęsiama draugystė su vaikais.


Plačiau >>>

Lietuvos vicečempionai Klaipėdos "Neptūno" krepšininkai DPJC

Š. m. balandžio 24d. DPJC programų "Vaikų dienos centras" ir "Big Brothers Big Sisters" vaikus aplankė Lietuvos vicečempionai Klaipėdos ,,Neptūno" krepšininkai, kurių vaikai laukė su džiaugsmu ir nerimu.

 


Plačiau >>>

Gerasis darbelis Smiltynėje

Šiltą ir saulėtą 2015 m. balandžio 25 d. 10 val. aštuoni DPJC programos “Sniego Gniūžtė” savanoriai ir stovyklautoja  Vitalija  persikėlė į Smiltynę. 

 


Plačiau >>>

2015 m. DPJC – jubiliejiniai!

Tęsinys
II dalis. Faktai. Įvykiai. Įvairenybės

1995 m.

- Veiklą pradeda pirmosios programos:
• Gailestingumo darbai (1995–2000), koordinatorė Rasa Senkienė (programa vėliau tapo    Maltos ordino dalimi);
• Ruošimas santuokai (1995–1999), koordinatoriai Asta Šiaulienė, Vidas Karvelis (programą perėmė Telšių vyskupijos Klaipėdos dekanato šeimos centras).

 


Plačiau >>>

Klaipėdos Gniūžtukai svečiuojasi Žagarės „Sniego Gniūžtė“ stovykloje

2015-04-10 - 12 DPJC programos „Sniego Gniūžtė“ (SG) savanoriai svečiavosi Žagarės SG skyriaus organizuojamoje stovykloje.


Plačiau >>>

2015 m. DPJC jubiliejiniai! I dalis. Pradžių pradžia...

1994 m. liepos 1 d. Toronte, Prisikėlimo parapijos bažnyčioje, susirinkę Kanados lietuviai:
kun. E. Putrimas, psichologijos bakalauras R. Liškauskas, psichologijos doktorantė M. Balaišytė aptarė jaunimo centro įkūrimo Klaipėdoje galimybes. Būdamas Lietuvoje ir aplankęs Kauno bei Vilniaus jaunimo centrus, įsitikinęs jų sėkminga veikla, kun. E. Putrimas nutarė, kad panašus centras jaunimui reikalingas ir Klaipėdoje. 

 

 


Plačiau >>>

Kryžiaus kelias

Š. m. balandžio 3 d. tradiciškai Klaipėdos gatvėmis buvo einamas Kryžiaus Kelias. Didįjį penktadienį viso pasaulio tikintieji prisimena Kristaus nueitą Kančios Kelią ir jį simboliškai atkartoja.

 


Plačiau >>>

Gniūžtukai Gedminų progimnazijoje

2015 m. kovo 6-8 d. vyko prevencinė ,,Sniego Gniūžtės' (toliau SG) stovykla Gedminų progimnazijoje. Į stovyklą atvyko 102 dalyviai, 22 vadovai ir 4 personalo asmenys.

Stovyklos registacija prasidėjo penktadienį 17 val., o baigėsi sekmadienį apie 15 val. Taigi, mokykloje praleidome 3 nepilnas dienas - 46 valandas.

 


Plačiau >>>

Bus GIMTADIENIS!

Turbūt labiausiai DPJC 20-mečio laukė Vaikų dienos centro „Sraigė“ vaikai. Visą savaitę kartojo „penktadienį bus GIMTADIENIS!“. Kad būtų dar smagiau, buvo pakviesti ir programos „Big Brothers Big Sisters“ mažieji draugai.


Plačiau >>>

Pavasariškai smagi „Maisto banko“ akcija

Š. m. kovo 20–21 dienomis daugelyje Lietuvos miestų vykusi „Maisto banko“ akcija vėl nustebino žmonių dosnumu. Jos metu geradariai skurstantiems paaukojo maisto už 302 tūkst. eurų.

LPF Dvasinės pagalbos jaunimui centro (DPJC) darbuotojai ir savanoriai taip pat džiaugiasi akcijos rezultatais. PC Debreceno RIMI apsilankę klaipėdiečiai paaukojo 731 vnt. įvairių maisto produktų, kurie prieš Šv. Velykas nudžiugins  Vaikų dienos centro „Sraigė“ vaikų šeimas.

Akcijos metu savanorius aplankė ir sėkmės linkėjo DPJC steigėjas, prelatas Edmundas Putrimas.

 


Plačiau >>>

ŠVĘSKIME DPJC 20-TĮ KARTU!

Maloniai kviečiame dalyvauti DPJC 20-čio renginiuose buvusius ir esamus savanorius, darbuotojus, partnerius ir draugus.

2015-03-18, 18.00 val.  - šv. Mišios Brunono Kverfurtiečio koplyčioje (Debreceno g. 3), jas aukos DPJC steigėjas prelatas Edmundas Putrimas ir broliai Pranciškonai.

2015-03-19, 13.30 val. - šventinė konferencija " Vaiko ir jo šeimos gerovės užtikrinimas: iššūkiai ir sprendimai" Klaipėdos I. Simonaitytės viešojoje bibliotekoje, II renginių salėje (H. Manto g. 25).

 


Plačiau >>>

Grundvig projekto "Volume: Voluntary mentors" mokymai

2015 m. vasario 4 - 7 d. Lijana Juodžbalytė-Stungevičienė dalyvavo Grundvig projekto "Volume: Voluntary mentors" mokymuose Londone.


Plačiau >>>

Savanorių atsiliepimai

Skaitykime projekto "Jaunimo savanoriška tarnyba" savanorių Valdos ir Luko atsiliepimus apie savanorystę DPJC: http://buksavanoriu.lt/savanoriu-atsiliepimai?limitstart=0

 


Plačiau >>>

Naktiniai Sniego gniūžtės kuždesiai

2015-02-07, 18:00 val. DPJC programos „Sniego Gniūžtė“ vadovai susirinko panaktinėti.


Plačiau >>>

"Sniego gniūžtė" Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijoje

2015-02-06 08:00 val. LPF Dvasinės pagalbos jaunimui centro programos „Sniego Gniūžtė“ (toliau - SG) savanoriai vedė SG klasės valandėlę Gargždų miesto „Vaivorykštės“ gimnazijos vyresniųjų klasių mokiniams.


Plačiau >>>

Kviečiame savanoriauti

LPF Dvasinės pagalbos jaunimui centro programos: Vaikų dienos centras "Sraigė" ir "Big Brothers Big Sisters" kviečia savanoriauti!


Plačiau >>>

Turiu aš draugą...

Turiu aš draugą.
Man sparnai vis auga
Tik baisu,
Kad neužaugtų dideli tokie,
Kad aš jau negalėsiu, net tavęs apglėbt.
Bet kol šalia tu, aš žinau,
Kad čia ir tau saugu ir gera man.

Skirmantė Tutlytė


Žiema. Už lango spaudžia šaltis, todėl šalia savęs ieškome šilumos, žmogaus, draugo su kuriuo būtų linksma praleisti žvarbias žiemos dienas. Vienos iš tokių laimingųjų yra draugės Raimonda ir Kornelija, kurios dalyvauja „Big Brothers Big Sisters“ programoje. Programa BBBS arba Vyresnysis Draugas (toliau – BBBS) – tai viena iš seniausių ir efektyviausių programų smurto prevencijoje, skirta padėti vaikams. Jos esmė – savanoriškas vieno suaugusio, Didžiojo Draugo, bendravimas su vienu Mažuoju Draugu (7 – 14 metų vaiku). Taigi jas ir pakviečiau pokalbiui prie arbatos puodelio.

 


Plačiau >>>

Išaugo "Sniego gniūžtės" komanda

2015-01-25 įvyko Dvasinės Pagalbos Jaunimo Centro naujų savanorių, programos "Sniego Gniūžtė" (toliau - SG) vadovų, atranka. Be galo džiaugiamės, jog SG komandą papildė net 15 naujų savanorių.

 


Plačiau >>>

Mokėmės apie streso ir įtampos valdymą darbe

Šiais laikais  kiekvienas patiria stresą darbe, kasdieniame gyvenime. Vieni didesnį, kiti mažesnį, tad nieko kito nebelieka, kaip tik mokytis su juo gyventi arba domėtis kaip jį pažaboti.
Plačiau >>>

Big Brothers Big Sisters: naujų savanorių atrankos ir komandos formavimas

Labdaros ir paramos fondas Dvasinės pagalbos jaunimui centras (toliau – DPJC) 2015 m. švęs savo 20 - ies metų veiklos sukaktį. DPJC šiuo metu veikia 5 programos, kuriose dirba aktyvūs savanoriai. Viena iš programų - „Big Brothers Big Sisters“ (toliau – BBBS). Programa gauna finansavimą savo veiklai iš keleto šaltinių. Vienas iš jų yra Klaipėdos m. savivaldybė, kuri kasmet skelbia konkursą jaunimo iniciatyvoms paremti.

 


Plačiau >>>

„AUGU SVEIKAS“ PROJEKTUI PASIBAIGUS

Labdaros ir paramos fondas Dvasinės pagalbos jaunimui centras (toliau DPJC) trečius metus vykdė projektą „Augu sveikas“.


Plačiau >>>

2014-12-05 Tarptautinė savanorių diena šiais metais kaip niekad triukšminga!

Gruodžio 5 dieną minima Tarptautinė savanorių diena. Kaip ir kiekvienais metais LPF Dvasinės jaunimui pagalbos centras šią dieną paminėjo.


Plačiau >>>

Rekolekcijos vienuolyne

Prieš metus vykome į rekolekcijas Kretingos Švč. Mergelės Marijos, Nepaliaujamos Krikščioniškos pagalbos, šv. Pranciškaus seserų vienuolyne. Sesių svetimgumas ir rūpestingumas taip sužavėjo, kad šiais metais nutarta nekeisti vietos ir vėl vykti į Kretingą. 


Plačiau >>>

"Sniego gniūžtės" stovykla "Ąžuolyno" gimnazijoje

2014-10-24 - 26 įvyko dar viena didelė ir linksma "Sniego gniūžtės" (SG) stovykla. 


Plačiau >>>

Pamokėlė „Kūno kalba“

Moksliškai įrodyta, kad 80 proc. informacijos mes sužinome iš pašnekovo kūno kalbos, o likusius 20 proc. informacijos perteikiame žodžiu.  Taigi, mes kalbame ne tik balsu, bet ir visu kūnu, todėl kūno kalbos paslaptis žinoti naudinga kiekvienam.


Plačiau >>>

2014-10-17 - 18 Akcija "Maisto bankas"

Šiais metais rudeninė „Maisto banko“ akcija vyko š. m. spalio 17 – 18 dienomis. Tradiciškai šioje akcijoje dalyvavo ir LPF Dvasinės pagalbos jaunimui centro kolektyvas (26 savanoriai ir darbuotojai).


Plačiau >>>

2014-10-04 - 05

Programos „Big Brothers Big Sisters“ savanoriai ne tik daro gerus darbus, bet ir kartu mokosi, draugauja. Dalinamės įspūdžiais iš savaitgalį vykusio komandos formavimo užsiėmimo.


Plačiau >>>

2014-09-26 Senieji Vilniaus stogai

LPF Dvasinės pagalbos jaunimui centro darbuotojai  ir aktyviausi savanoriai vyko į Vilnių – miestą, kuris žavi ir vilioja savo istorinėmis vietomis ir visada gera sugrįžti.  


Plačiau >>>

Atranka į programos "Sniego gniūžtė" vadovus

Sniego gniūžtė (SG) pasiruošusi stiprinti savo komandą šviežiais, motyvuotais ir rimtai nusiteikusiais dirbti vadoviukais!!:)

 


Plačiau >>>

Informacinė diena VDC

Kviečiame prisijungti prie Vaikų dienos centro savanorių!

Daugiau apie veiklą, mokymus ir visa kita sužinosite atvykę į informacines dienas
2014 m. rugsėjo 25 d. 18 val. (Darželio 11, Klaipėda).
Registracija tel. 241 033, el. paštu: lina.uktveryte@gmail.com.

Ateikite patys ir atsiveskite bendraminčių. O gal žinote, kam ši informacija būtų įdomi!

Plačiau >>>

Informacinės dienos BBBS
 
Vaikams reikia Didžiųjų draugų! Galbūt norėtum juo tapti?
Jeigu norėtum daugiau sužinoti apie galimybę tapti Didžiuoju draugu arba drauge,

kviečiame ateiti ir susipažinti

rugsėjo 18 d. (ketvirtadienį) 18 val. arba rugsėjo 23 d. (antradienį) 18 val.,
Darželio g. 11, Klaipėda.
Registracija į informacines dienas el. paštu vyresnysisdraugas@dpjc.lt.

Plačiau >>>

Ieškoma efektyvesnių būdų kaip kovoti su prekyba žmonėmis ir padėti nusikaltimų aukoms

2014-06-19 Policijos departamente prie Vidaus reikalų ministerijos lankėsi Jungtinės Karalystės, Lietuvos CARITAS bei Labdaros ir paramos fondo "Dvasinės pagalbos jaunimui centras" atstovai.Plačiau >>>

"Savanoriai vaikams"

Sveiki! Nekantraujam pasidalinti įspūdžiais iš š. m. birželio 2 d. vykusio renginio „Savanoriai vaikams“! 


Plačiau >>>

Tarptautinė šeimos diena Vaikų dienos centre „Sraigė“

Gegužės 15-oji – Tarptautinė šeimos diena. Ji švenčiama nuo 1994 metų, Generalinės Jungtinių Tautų Asamblėjos (1993 m. rugsėjo 20 d.) sprendimu. Šeima – tai didžiausias žmogaus turtas, kurį reikia mylėti, rūpintis, saugoti bei gerbti. Šeimos vaidmuo visuomenėje savo galia neprilygsta jokiai kitai institucijai, nes šeimoje suteikiami pirmieji dorovingumo pagrindai, formuojasi pagrindinės elgesio normos, atsiskleidžia žmogaus vidinis pasaulis bei individualios asmens savybės.


Plačiau >>>

Ieškai savo kelio?

Nori savanoriauti Dvasinės pagalbos jaunimui centro projekte "Jaunimo savanoriška tarnyba"? 

 

 

 

 


Plačiau >>>

Žygis "Šventoji-Palanga" su Sniego gniūžte

Hey! Mūsų ,,Sniego gniūžtės" komanda nerimsta ir toliau. Atšilus orui, pakilo ir noras praleisti su jumis turiningai laisvalaikį. Ką mes sugalvojom šį kartą? Ogi žygį! Žygiuosim iš Šventosios į Palangą. Kaip viskas vyks? Visi renkamės 11 val. Palangoje, prie didžiojo fontano. 

 


Plačiau >>>

"Sniego gniūžtės" stovykla

Sniego gniūžtės stovykla š. m.  balandžio 11-13 d., vyko Gedminų pagrindinėje mokykloje. Dalyvavo 20 vadovų – savanorių, 5 – personalo nariai ir 104 dalyviai. Stovykloje jaunuoliai žaidė įvairius žaidimus, šoko, dainavo. Mokėsi kaip reikia dirbti komandoje, priimti loginius bei kūrybinius sprendimus.

 


Plačiau >>>

Po pavasarinės Maisto banko akcijos

Š. m. balandžio 11 – 12 d. Lietuvoje vykusios „Maisto banko“ akcijos rezultatai džiugina akcijos organizatorius: „Viena vertus, „Maisto banko“ akcija apėmė daugiau miestų ir parduotuvių, o maistą rinkti padėjo didesnis būrys savanorių. Kita vertus, palankiai įtakojo ir geras oras, nevertęs žmonių užsidaryti namuose“, tvirtino labdaros fondo „Maisto bankas“ vadovas Vaidotas Ilgius.  Susumavus 70 miestų duomenis matyti, jog pasiektas naujas pavasarinės „Maisto banko“ akcijos rekordas – paaukota
maisto už 1 009 617 litų.

 


Plačiau >>>

Susitikimas su Vydūno gimnazijos moksleiviais

Savanoris – tai žmogus, kuris padeda kitiems už tai nereikalaudamas jokio atlygio. Savanorystė Lietuvoje dar nėra labai populiari, tad apie savanorišką veiklą reikia kalbėti kuo daugiau.Plačiau >>>

2014-04-11 „Sniego Gniūžtė" stovykla Gedminų mokykloje

2014-04-11 vyks prevencinė „Sniego Gniūžtė" stovykla Gedminų mokykloje adresu Gedminų g. 3, Klaipėda. Maloniai kviečiame visus visus dalyvauti savaitgalinėje stovykloje, kurioje linksmai leisime laiką: žaisime žaidimus, turėsime mini seminarus, sportines rungtis, diskusijas ir kt.


Plačiau >>>

Nuskambėjo nuaidėjo devyniolikti metukai. Paminėjome smagiai ir gyvuosim dar ilgai!!!!!

2014-03-19 dieną DPJC minėjo savo 19-ąjį gimtadienį. Sukakties proga buvo laikomos Šv. Mišios  Šv. Brunono Kverfurtiečio bažnyčioje.

 

 

 


Plačiau >>>

2014-03-04 Užgavėnės

2014 m. kovo 4 d. LPF Dvasinės pagalbos jaunimui centre šurmuliavo Užgavėnių persirengėliai. Seniau žmonės sakydavo – jei Užgavėnių nešvęsi, tai visus metus nuo nelaimių neatsiginsi.

 

 

 

 

 


Plačiau >>>

2014-02-28 Visuotinis neprailgo

Ketvirtadienio vakarą DPJC savanorių galvas kaitino mintys, kodėl jis savanoriauja ar lankosi DPJC. Ir, apskritai, kas yra savanorystė ir kur tuos savanorius reikia dėt? Jie manė, jog čia mezgasi draugystė, gerai praleidžiamas laikas, išmokstama padėti kitiems...

 


Plačiau >>>

Iš DPJC gyvenimo

Beveik kiekvienam kyla mintys, kaip reikia susidoroti su begaliniais norais, troškimais? Ką jaučia žmogus, kai jie kirba viduje, neduodami ramybės?


Plačiau >>>

Mūsų įspūdžiai DPJC

Šiame jaunimo centre pirmą kartą apsilankėme mokyklos tikslais, per netradicines mokymosi dienas. Atvykome čia su mylima ir pačia nuostabiausia mokyklos mokytoja. Mes norėjome sužinoti viską apie savanorystę ir jos ypatumus.


Plačiau >>>

2012-2014 Savanorystės patirtis Makedonijoje

Esu Simona Rauktytė.  Buvau EVS savanorė ir dalį savo patirties įgijau savanoriaudama jaunimo dienos centre „CreACTive“ Kavadarci mieste, Makedonijoje.


2012 metų rugpjūčio viduryje jau buvau susipakavusi daiktus ir su nekantrumu laukiau kelionės į Kavadarci miestą Makedonijoje. Makedonija man siejosi su Aleksandru Makedoniečiu, helenizmu ir vieta, kur gyvavo Antikos civilizacija. Man ši šalis atrodė labai tolima ir kaip jau minėjau, apie ją žinojau nedaug, todėl buvo labai smalsu susipažinti su šia šalimi ir jos žmonėmis.


Plačiau >>>

2012-2013 EST patirtis

Paprašyta pasidalinti savo patirtimi EST (Europos Savanorių Tarnyba) projekte vis pradėdavau pasakojimą nuo klišėmis tapusių frazių: „geriausias laikas, kokį iki šiol turėjau“, „gyvenimą keičianti patirtis“, „draugai visam gyvenimui“, „geriausias nuotykis“, „etapas – pakeitęs mane“, patirtis, kurią prisiminsiu visą gyvenimą“, „žodžiais nenusakomas patyrimas“. Kad ir kaip banaliai skambėtų šios frazės – visuose jose slypi didelė dalis tiesos.


Plačiau >>>

2013-12-05 Mūsų pirmoji Tarptautinė savanorių diena

LPF Dvasinės pagalbos jaunimui centras (DPJC) kaip ir kiekvienais metais gruodžio 5 dieną mini Tarptautinę savanorių dieną. Ši diena vainikuoja visų metų savanorių pastangas ir veiklą, jos metu  išreiškiama padėka, pasidžiaugiama nuveiktais savanorių darbais. Savanoriška veikla leidžia savanoriams ne tik dalintis savo žiniomis ir vertybėmis su vaikais, bet ir  tobulėti kaip asmenybėms.


Plačiau >>>

2013-11-29 - 30 Viešnagė ir rekolekcijos vienuolyne

Pirmą kartą  DPJC darbuotojai ir savanoriai vieną savojo gyvenimo parą praleido Kretingos Švč. M. Marijos, Nepaliaujamos Krikščioniškos pagalbos, šv.Pranciškaus seserų vienuolyne mąstydami, stebėdami ir stebedamiesi, kad naktį teks praleisti kambaryje vienam. O labai norėjosi kompanijos...

 


Plačiau >>>

2013-09-14 Kai pildosi vaikų svajonės!

 Mokslo metų pradžioje LPF Dvasinės pagalbos jaunimui centro Vaikų dienos centro „Sraigė“ ir programos „Big Brothers/ Big Sisters“ vaikai, savanoriai, tėveliai išvyko į ilgai lauktą ekskursiją Vilniuje.


Plačiau >>>

Turiningas vasaros užbaigimas

Š. m. rugpjūčio 30 – 31 d. Kintuose vyko sąskrydis „Savanorystės ugdymas Vakarų Lietuvos regione“, į kurį „suskrido“ su savanoriais dirbančių nevyriausybinių organizacijų (NVO) atstovai iš Skuodo, Šilutės, Kretingos, Klaipėdos r., Klaipėdos. Šis renginys Kretingos moterų informacijos centro iniciatyva vyko pirmą kartą, tačiau tikimasi, kad ne paskutinį. Šiame renginyje Klaipėdos miestui atstovavo trys organizacijos: Caritas, Raudonasis kryžius ir LPF Dvasinės pagalbos jaunimui centras (DPJC). Iš DPJC vyko Vaikų dienos centro socialinės pedagogės Rasa ir Lina.


Plačiau >>>

Toli nuo miesto šurmulio
Vasara – metas, kai norisi turiningai ir linksmai praleisti laiką, o tai geriausiai galima padaryti iškylaujant gamtoje. Prisimenant praėjusių metų patirtus įspūdžius, šiemet LPF Dvasinės pagalbos jaunimui centro darbuotojai ir savanoriai vėl išsiruošė į nedidelį žygį baidarėmis Minijos upe. Šia vandens pramoga džiaugėmės vakare, kai pūtė palankus vėjas, akį džiugino upės kraštovaizdis. Per 3 val. įveikta 10 km.
Po pasiplaukiojimo baidarėmis vakarojome sodyboje „Prie šaltinio“, kur fizines jėgas atgavome mėgaudamiesi pirties malonumais ir ant laužo keptu maistu. Džiugu, jog išvyka baidarėmis tampa savotiška DPJC vasaros tradicija, kuri leidžia DPJC bendruomenei ištrūkti iš miesto šurmulio ir kartu aktyviai poilsiauti smagioje draugijoje.
 

Lina Uktverytė

Plačiau >>>

VDC vasaros stovykla „Pilnos rieškutės žemuogių 2“
Pastaruoju metu Jaunimo sodybos (Kėkštų k., Kretingos r.) žemuogyne uogų gerokai sumažėjo, nes čia tris dienas stovyklavo LPF Dvasinės pagalbos jaunimui centro Vaikų dienos centro „Sraigė“ vaikai. Stovykloje vyko įvairi veikla, buvo orientuojamasi ne tik į fizinį aktyvumą, bet ir protinį mąstymą, kūrybiškumo skatinimą, gyvenimiškų vertybių, socialinių įgūdžių ugdymą, „gerųjų darbelių“ atlikimą. Visiems stovyklos dalyviams senbuviai vaikai suorganizavo šaunias krikštynas, kurios suvienijo visus bendrai veiklai bei smagiam laisvalaikiui. Džiugu, jog visą stovyklos laikotarpį mus lydėjo geras oras, kurio dėka kiekvienas stovyklos vakaras baigdavosi smagiais žaidimais prie laužo. Laikas stovykloje neprailgo, čia vaikai susibendravo su kitais stovyklautojais, savanoriais, džiaugėsi supančia gamta bei smagiomis akimirkomis draugų būryje.
 

Lina Uktverytė

Plačiau >>>

BBBS savaitgalis Judrėnuose: nuostabus tobulėjimo ir linksmybių mišinys
LPF Dvasinės pagalbos jaunimui centro savanoriai Didieji draugai iš „Big Brothers Big Sisters“ programos paskutinįjį gegužės mėnesio savaitgalį paskyrė mokymuisi ir žaidimams.
 
Vyko seminaras apie santykius su mažaisiais draugais, Lino programos atpalaiduojantys masažai, ekskursija po Dariaus ir Girėno muziejų, atsisveikinimas su savanore Egle bei naujų savanorių švelnus krikštas. Vakare visų laukė piknikas prie laužo su keptomis dešrelėmis ir zefyrais. Rytas su skania pusryčių koše ir kelionė namo patobulėjus, artimiau susipažinus su šauniais savanoriais. Grįžus namo, kyla noras kuo greičiau vėl susibėgti tobulėjimo, linksmybių ir susipažinimo seminare.
 

BBBS savanorė Simona

Plačiau >>>

2013-05-17 Vaikų dienos centro „Sraigė“ ir „Big Brothers Big Sisters“ išvyka

Ankstų š. m. gegužės 15-osios rytą pilnas autobusas vaikų, jų tėvelių, močiučių ir savanorių pajudėjo link Vilniaus. Susitikome su bendraminčiais J. Matulaičio vardu pavadintame socialinių paslaugų centre, susipažinome su vaikų dienos centrą lankančiais vaikais, Didžiaisiais ir Mažaisiais draugais. Gražus būrys jaunų žmonių apsilankė Belmonto parke, aplankė senąjį malūną, kopė į Vilniaus kalvas – Gedimino ir Trijų kryžių kalnus. Svajojome besisukdami ratu ant „svajonių plytelės“ Katedros aikštėje ir džiaugėmės vieni kitų draugyste.


Plačiau >>>

2013-05-07 Kiek norėjom, tiek nuėjom!
Lietingą š. m. balandžio paskutinį savaitgalį LPF Dvasinės pagalbos jaunimui centro (toliau DPJC) darbuotojai, savanoriai ir draugai iš Telšių ir Jonavos dalyvavo pėsčiųjų turistiniame maratone „Kiek noriu, tiek einu“, kurį kasmet organizuoja Šiaulių m. turistų klubas ir Kūno kultūros mokykla. Tai jau 26 – asis maratonas vykęs Varnių regioniniame parke ir jo apylinkėse. DPJC kolektyvui tai buvo puiki galimybė susipažinti su naujais žmonėmis, aplankyti įžymias vietas ir turiningai praleisti laiką.
Žygio pabaigoje susumavus komandos dalyvių nueitus atstumus paaiškėjo, kad mūsų jungtinė komanda – OSK "Telšiai" - Klaipėdos DPJC - užėmė garbingą II – ąją vietą, nuėjusi 859 km. Šiose vietovėse žygiai dar nebaigti, nes DPJC gavo pakvietimą apsilankyti ekspozicijoje apie Varnių regioninį parką „septyni keliai iš Varnių.
Džiaugiamės puikiais rezultatais ir smagiai atidarytu vasaros kelionių sezonu.

Lina Uktverytė
 

Plačiau >>>

Vaikų dienos centro „Sraigė“ ir „Big Brothers Big Sisters“ išvyka

Plačiau >>>

2013-04-17 Pavasarinė "Maisto banko" akcija
LPF Dvasinės pagalbos jaunimui centras (DPJC) dalyvavo jubiliejinėje – penkioliktoje - „Maisto banko“ akcijoje, kuri vyko š. m. balandžio 12 – 13 dienomis prekybos centre Maxima (Šilutės pl.). Klaipėdiečiai dar kartą įrodė, kad yra geros širdies ir užjaučiantys, nes paaukojo 773 vnt. įvairių maisto produktų. Tai net 217 vnt. daugiau nei buvo surinkta rudeninėje akcijoje. Produktai bus išdalinti DPJC vaikų dienos centrą (VDC) „Sraigė“ lankančių vaikų šeimoms.

Plačiau >>>

2013-04-04 Tapk Didžiuoju Draugu
"Big Brothers Big Sisters" savanorių parengiamieji kursai prasideda 
2013 m. balandžio 9 d. 18 - 20val. 
Registruotis el. paštu lijana.dpjc@gmail.com telefonu 867510235.

Plačiau >>>

2013-02-22 Vaikų dienos centras jau turi vardą!
Dvasinės pagalbos jaunimui centro vaikai, darbuotojai, savanoriai buvo kviečiami dalyvauti konkurse ir sugalvoti vardą aštuntus metus veikiančiam vaikų dienos centrui. Kūrybingi ir išradingi konkurso dalyviai siūlė pačių įvairiausių pavadinimų: "Linksmosios pėdutės", "Kaštonas", "Po kaštonu", "Saulės uostas" ir kitų, tad rinktis tikrai buvo iš ko ir rinkimai šiek tiek užsitęsė, nes norėjosi trumpo, aiškaus pavadinimo.
 
 
 
 
 

Plačiau >>>

2013-02-22 KVIEČIAME PRISIJUNGTI PRIE VAIKŲ DIENOS CENTRO “SRAIGĖ“ SAVANORIŲ !!!
Jeigu turi laisvą valandėlę ir nori ją turiningai praleisti, siūlome savanoriauti VDC “Sraigė”. Pas mus kiekviena diena vis kitokia, tad liūdna tikrai nebus!

Plačiau >>>

2013-01-24 NAUJIENOS IŠ „SNIEGO GNIŪŽTĖS‘‘ APKASŲ
Ilgai kankinęsi ir neapsisprendę, kas turi tapti programos koordinatoriumi, GNIŪŽTUKAI pagaliau atsigavo.
 
Balsų dauguma SNIEGO GNIŪŽTĖS vairas patikėtas savanorei AURELIJAI ŽILIŪTEI.
 
Sveikiname ir linkime prasmingų naujovių, aktyvios veiklos ir nepamiršti, jog SNIEGO GNIŪŽTĖ yra DPJC dalis.

Plačiau >>> 
 

Galerija

 

Rėmėjai

 

 

               

Dėkojame už paramą

 
     
 
     
2013 - visos teisės saugomos.
 

Adresas: Darželio g. 11 , Klaipėda,  LT-93195

Telefonai: (8 46) 360411, (8 46) 36 00 18 
Mob. telefonas: 867403450 
Faksas: (8 46) 360412 
Įmonės kodas: 2931 15080 
Atsiskaitomoji sąskaita: LT72 7044 0600 0050 6985
Valiutinė sąskaita: LT35 7044 0600 0050 6972, AB SEB BANKAS, Klaipėdos filialas